методична наробка


 До Дня захисника та козацтва  13жовтня 13.15 Актова зала


Учень 1: Доброго дня, вчителі,учні, гості.
Згідно з указом № 806/2014 Президент України постановив: «Установити в Україні свято — День захисникаУкраїни, яке відзначатищорічно 14 жовтня».Це свято є направду всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові.
Гімн
Учень2. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.
Тож щиросердно зичимо всім козацького здоров’я, невичерпної енергії і пориву, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.


Учень 1.  Центром формування збройних сил України була Запорізька Січ. Щоб протистояти могутнім збройним силам тодішньої великої держави – султанської Туреччини, з її як тоді вважали непереможною армією, а також військам Речі Посполитої, склалося Запорізьке Військо. Це була струнка, своєрідна й досить досконала військова організація з раціонально продуманими, оформленими структурами, з самобутньою системою управління, командування і забезпечення. Козацьке військо мало свій флот, артилерію, піхоту, кінноту.

Учень2. Ми – юне покоління – горді з того, що створивши збройні сили для самоврятування нації, український народ, який за всю свою історію ніколи не прагнув загарбати чужу землю, використовував свою військову міць лише для захисту України, для визволення української землі від чужоземного панування. Козацтво виконало покладену на нього історичну місію і врятувало український народ від загибелі, що має і всесвітнє значення.

Учень 1. Славна добрими і героїчними традиціями Українська земля. Її сини – запорізькі козаки навіки ввійшли до скарбниці пам’яті українського народу. Ми. Їх нащадки, маємо свято шанувати і примножувати тую славу.

Учень 2
Козаки були вправними воїнами, і ніякі перешкоди не могли їм завадити досягнути своєї мети.
Ніхто не може знищити, вигубити народ, який так любить свою Батьківщину. А ще й до того, що на її захист такі дужі, славні козаки.

Учень 1  До вітального слова запрошується директор нашого ліцею С.М. Рибак……………………..

Пісня «Ой у лузі червона калина »

Учень 2 : Достойними нащадками козаків є сьогоднішня молодь, яка вже має право називатися захисниками Вітчизни, бо брала активну участь у Революції гідності,  допомагає і підтримує українську армію з початку війни з російськими загарбниками на сході, а сьогодні продемонструє свою силу і спритність у спортивних змаганнях.
Командування нашими змаганнями  передаємо керівнику ф/в Біленко О.В.
Немає коментарів:

Дописати коментар